Frans Snyders hans krets oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

FRANS SNYDERS, hans krets (1700-tal): Jaktscen med vildsvin och hundar, olja på duk, 70x104 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

Dubblerad, retuscher

581389

2018-10-23