Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖSTA GIEROW (1931-2011): "Rekonstruktion" akvarell, ca 27,5 x 23 cm, signerad -86
Utställd: Galerie Belle, Västerås, utställning nr 76, 1986
581394
2018-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här