Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVUR, 1800-tal, Bornholm, vitmålat, höjd 200 cm, 53 x 24 cm, pendel och lod finns
Skador
581404
2018-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här