Goluvur Bornholm

Goluvur Bornholm
Goluvur Bornholm
Goluvur Bornholm
Goluvur Bornholm
Goluvur Bornholm
Goluvur Bornholm
Goluvur Bornholm
Goluvur Bornholm
Goluvur Bornholm
Goluvur Bornholm

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, Bornholm, vitmålat, höjd 200 cm, 53 x 24 cm, pendel och lod finns

Skador

581404

2018-10-24