Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DRAGLEKSAK, i form av häst, 1800-tal, textil, tagel och trä, höjd ca 40 cm, ca 47 x 18 cm
Skador och slitage
581414
2018-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här