Dragleksak, häst

Dragleksak, häst
Dragleksak, häst
Dragleksak, häst
Dragleksak, häst
Dragleksak, häst
Dragleksak, häst
Dragleksak, häst
Dragleksak, häst

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRAGLEKSAK, i form av häst, 1800-tal, textil, tagel och trä, höjd ca 40 cm, ca 47 x 18 cm

Skador och slitage

581414

2018-10-24