Urtavla 18 k guld
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
URTAVLA, 18 k blank- och satinerat guld, romerska siffror, borrat hål vid kl 13 upphängd i rosettformad brosch, diameter 3,9 cm, URNYCKEL, förgylld oädel metall, dekor med sköldformad heliotrop resp.glas, längd ca 3 cm
Stenar med nagg
581419
2018-10-19