Björn Wessman litografi

Björn Wessman litografi
Björn Wessman litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): Abstrakt komposition, signerad och numrerad 78x100, färglitografi, 22x22 cm

581436

2018-10-17