Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
SUPKALKAR, GRÄDDKANNA, BÄGARE, 5 dlr., silver, Sverige och England, 18/1900-tal, höjd ca 6-14 cm, vikt ca 360 g
Stötskador
581462
2018-10-18