Silver Sverige och England

Silver Sverige och England
Silver Sverige och England
Silver Sverige och England
Silver Sverige och England
Silver Sverige och England
Silver Sverige och England

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

SUPKALKAR, GRÄDDKANNA, BÄGARE, 5 dlr., silver, Sverige och England, 18/1900-tal, höjd ca 6-14 cm, vikt ca 360 g

Stötskador

581462

2018-10-18