Kastruller Krögarhuset

Kastruller Krögarhuset
Kastruller Krögarhuset
Kastruller Krögarhuset
Kastruller Krögarhuset
Kastruller Krögarhuset
Kastruller Krögarhuset
Kastruller Krögarhuset
Kastruller Krögarhuset
Kastruller Krögarhuset
Kastruller Krögarhuset

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KASTRULLER OCH KAROTTER, 10 dlr, Krögarhuset, Nobel, koppar med mässingshandtag, delvis stämplade

Två saknar lock, bruksslitage

581510

2018-10-21