Bordslampa i form av tomte
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOMTE, 1900-talets mitt, Heissner, Västtyskland, med belysning i form av lykta, delvis bemålat lergods, etikettmärkt, höjd 40 cm
Minimalt slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
581517
2018-10-17