Bordslampa i form av tomte

Bordslampa i form av tomte
Bordslampa i form av tomte
Bordslampa i form av tomte
Bordslampa i form av tomte
Bordslampa i form av tomte
Bordslampa i form av tomte
Bordslampa i form av tomte
Bordslampa i form av tomte
Bordslampa i form av tomte
Bordslampa i form av tomte

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

TOMTE, 1900-talets mitt, Heissner, Västtyskland, med belysning i form av lykta, delvis bemålat lergods, etikettmärkt, höjd 40 cm

Minimalt slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

581517

2018-10-17