Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESESKRIN, England, 1800-tal, fanérat mahogny, inredd med bl a spegel, höjd ca 14, 38x27 cm, nyckel finns
Skadade gångjärn, skador, lösa delar
581520
2018-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här