Francesco Clemente Litografi

Francesco Clemente Litografi
Francesco Clemente Litografi
Francesco Clemente Litografi
Francesco Clemente Litografi
Francesco Clemente Litografi
Francesco Clemente Litografi
Francesco Clemente Litografi
Francesco Clemente Litografi

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FRANCESCO CLEMENTE (Italien, född 1952): "Departure of the Argonaut" (1986), triptyk, signerad och numrerad Francesco Clemente 27/100, litografi i tre delar, ca 301x69 cm

581527

2018-10-24