Brickor nysilver

Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKOR, 3 st., nysilver, 1900-tal, delvis England, längd 57, 39 resp 34 cm

Slitage

581528

2018-10-21