Hallmöbel 1960-tal teak

Hallmöbel 1960-tal teak
Hallmöbel 1960-tal teak
Hallmöbel 1960-tal teak
Hallmöbel 1960-tal teak
Hallmöbel 1960-tal teak
Hallmöbel 1960-tal teak
Hallmöbel 1960-tal teak
Hallmöbel 1960-tal teak
Hallmöbel 1960-tal teak
Hallmöbel 1960-tal teak

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALLMÖBEL, 1960-tal, fanerad i teak, 1 st låda, höjd ca 61, 65x37 cm

Repor, märken

581542

2018-10-20