Barstolar Lindau och Lindekrantz

Klubbat för:

4 800 SEK

2 000 SEK

BARSTOLAR, 4 st., 1900-talets andra hälft, "Linda", Börge Lindau & Bo Lindekrantz för Lammhults, stomme iu stålrör, sits i formpressat lövträ, stapelbara, sitthöjd 62 cm

Bruksslitage

581543

2018-10-17