Klubbat för:
4 800 SEK
2 000 SEK
BARSTOLAR, 4 st., 1900-talets andra hälft, "Linda", Börge Lindau & Bo Lindekrantz för Lammhults, stomme iu stålrör, sits i formpressat lövträ, stapelbara, sitthöjd 62 cm
Bruksslitage
581543
2018-10-17