Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, Heliga Guds moder, Ryssland, 1800-tal, 35x31cm

Retuscher, slitage

581553

2018-10-17