Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SÅSSLEVAR, SERVIETTRINGAR, PUNSCHBÄGARE, SKEDAR, 13 dlr., silver, 18/1900-tal, längd ca 5-22 cm, vikt exkl. såsslevar ca 216 g
Smärre stötskador
581554
2018-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här