Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÅSSLEVAR, SERVIETTRINGAR, PUNSCHBÄGARE, SKEDAR, 13 dlr., silver, 18/1900-tal, längd ca 5-22 cm, vikt exkl. såsslevar ca 216 g

Smärre stötskador

581554

2018-10-17