Helge Artelius julmotiv

Helge Artelius julmotiv
Helge Artelius julmotiv
Helge Artelius julmotiv
Helge Artelius julmotiv

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

HELGE ARTELIUS (1895-1989): Julmotiv, signerad Artelius, akvarell, ca 31x24,5 cm

581559

2018-10-17