Kandelaber mässing och sten

Kandelaber mässing och sten
Kandelaber mässing och sten
Kandelaber mässing och sten
Kandelaber mässing och sten
Kandelaber mässing och sten
Kandelaber mässing och sten
Kandelaber mässing och sten
Kandelaber mässing och sten
Kandelaber mässing och sten
Kandelaber mässing och sten
Kandelaber mässing och sten
Kandelaber mässing och sten
Kandelaber mässing och sten
Kandelaber mässing och sten

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANDELABER, 1800-talets slut, nyrokoko, för 4 ljus, svart sten samt förgylld mässing, höjd 56 cm

581564

2018-10-17