Oljemålning över Järntorget

Oljemålning över Järntorget
Oljemålning över Järntorget
Oljemålning över Järntorget
Oljemålning över Järntorget
Oljemålning över Järntorget
Oljemålning över Järntorget

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från Järngången vid Slussen, signerad E. Uggla, daterad 1940, sannolikt kopia efter äldre förlaga, olja på duk, ca 35x49 cm

581579

2018-10-17