Piedestal
2018-10-17
581598
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, empirestil, stomme i bronserat trä med två skivor i kolmårdsmarmor, höjd ca 66 cm
Smärre slitage