Skål med silverfot 1800-tal
Valmis
2018-10-21
581610
| Korkein tarjous | 950 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SKÅL med silverfot, 1800-tal, blå glasmassa, förgylld dekor, höjd 15, diameter 19 cm
Smärre nagg