Skål med silverfot 1800-tal

Skål med silverfot 1800-tal
Skål med silverfot 1800-tal
Skål med silverfot 1800-tal
Skål med silverfot 1800-tal
Skål med silverfot 1800-tal
Skål med silverfot 1800-tal
Skål med silverfot 1800-tal
Skål med silverfot 1800-tal
Skål med silverfot 1800-tal
Skål med silverfot 1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

SKÅL med silverfot, 1800-tal, blå glasmassa, förgylld dekor, höjd 15, diameter 19 cm

Smärre nagg

581610

2018-10-21