Kandelabrar 1 par 1800-tal

Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal
Kandelabrar 1 par 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, Karl-Johan, för 2 ljus vardera, mässing, fot med dekor av mansfigur med pilbåge, höjd 42 cm

2 ljusmanschetter saknas, en ljusarm med lagning

581617

2018-10-21