Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VINGLAS, 4 st, STARKVINSGLAS, 2 st, 1700-tal, spiralvriden fot, höjd 12 resp 18 cm
Nagg
581620
2018-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här