Piedestal
2018-10-17
581622
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, med stenskiva, 1900-talets första hälft, bronserat, på tassar, höjd ca 64, 31x31 cm
1 tass med lagning