Klubbat för:
9 400 SEK
8 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, signerad, daterad 1957-1968 och numrerad 83/300, färglitografi, bladmått ca 38.5x17 cm
Ej examinerad ur ramen
581634
2018-10-17