Olle Baertling färglitografi

Olle Baertling färglitografi
Olle Baertling färglitografi
Olle Baertling färglitografi
Olle Baertling färglitografi

Klubbat för:

9 400 SEK

8 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, signerad, daterad 1957-1968 och numrerad 83/300, färglitografi, bladmått ca 38.5x17 cm

Ej examinerad ur ramen

581634

2018-10-17