Flora Heilmann akvarell

Flora Heilmann akvarell
Flora Heilmann akvarell
Flora Heilmann akvarell
Flora Heilmann akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLORA HEILMANN (Danmark, 1872-1944): Blommotiv, monogramsignerad och daterad FH 1901, akvarell, ca 13 x 7 cm

581640

2018-10-18