Cecilia Sikström färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962), Lassie, signerad Cecilia Sikström, 107/190, färglitografi, bildstorlek ca 65x58 cm

Ej examinerad ur ramen

581642

2018-10-24