Salongsgrupp 1900-tal

Salongsgrupp 1900-tal
Salongsgrupp 1900-tal
Salongsgrupp 1900-tal
Salongsgrupp 1900-tal
Salongsgrupp 1900-tal
Salongsgrupp 1900-tal
Salongsgrupp 1900-tal
Salongsgrupp 1900-tal
Salongsgrupp 1900-tal
Salongsgrupp 1900-tal
Salongsgrupp 1900-tal
Salongsgrupp 1900-tal
Salongsgrupp 1900-tal
Salongsgrupp 1900-tal
Salongsgrupp 1900-tal
Salongsgrupp 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSGRUPP, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 6 dlr, gustaviansk stil, 1940/50-tal, gråmålade, skuren dekor, delvis bronserade, bestående av: soffa, karmstol, stolar 1 par, salongsbord, taburett, soffans längd 183, bordets höjd 69, 94x52, sitthöjd 45 cm

Tyg med skador, taburett med avslag

581643

2018-10-17