Kerstin Hörlin-Holmqvist sideboard

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, sideboard, Nordiska Kompaniet, mahogny, fyra lådor i sargen, hyllplan, mässingsbeslag, nyckel medföljer, höjd ca 77, 123,5x49 cm

Bruksslitage, smärre repor och fuktsskador

581644

2018-10-17