Gustaf Axel Berg snurrfåtölj
Closed
2018-10-20
581651
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
GUSTAF AXEL BERG, snurrfåtölj, Bröderna Andersson, Ekenässjön Sweden, skinn och bok, brännmärkt, höjd ca 100, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, repor