Max Walter Svanberg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994):
blomsterstilleben, signerad och daterad Svanberg -45, olja på duk, 62x50 cm

Dukskada

581659

2018-10-17