Max Walter Svanberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994):
blomsterstilleben, signerad och daterad Max Walter S -36, olja på duk, 53x79 cm

581662

2018-10-17