Oljemålning Mosse Stoopendaal

Oljemålning Mosse Stoopendaal
Oljemålning Mosse Stoopendaal
Oljemålning Mosse Stoopendaal
Oljemålning Mosse Stoopendaal

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948), fåglar vid kobbe, signerad, olja på duk, ca 48x68 cm

581663

2018-10-17