Dockskåp med inredning
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
DOCKSKÅP, 1800-talets senare del och framåt, 3 rum i 2 våningar, underdel med 3 lådor, innehållande möbler bl.a soffa, säng, sybord, piano, mm i walterhausen, öppen spis golvur och kakelugn i metall, diverse tillbehör som spegel, ljuskrona, kandelaber, tavlor, mm, skåpets höjd ca 136, 60x30 cm
Diverse skador
581666
2018-10-21