Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVISDELAR, 1830/40-tal, förgylld dekor, porslin, bemålade blommor, bestående av: 2 koppar med fat, bricka, mått bricka ca 30x30 cm
Dekor med slitage
581677
2018-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här