Servisdelar 1800-tal

Servisdelar 1800-tal
Servisdelar 1800-tal
Servisdelar 1800-tal
Servisdelar 1800-tal
Servisdelar 1800-tal
Servisdelar 1800-tal
Servisdelar 1800-tal
Servisdelar 1800-tal
Servisdelar 1800-tal
Servisdelar 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVISDELAR, 1830/40-tal, förgylld dekor, porslin, bemålade blommor, bestående av: 2 koppar med fat, bricka, mått bricka ca 30x30 cm

Dekor med slitage

581677

2018-10-18