Dockskåpsmöbler och docktillbehör

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER OCH DOCKTILLBEHÖR, huvudsak 1920-30-tal, bestående av badkar, spis, kakelugn, dockvagn, handfat, barnsäng i metall, diverse möbler, bord, stolar, komod, diverse dockporslin, kaffegods, bestick, mm, olika skalor , olika fabrikat, bl.a Gemla, Göso, Rörstrand, mm

Diverse skador

581681

2018-11-01