Bengt Liljedahl hängsmycke

Bengt Liljedahl hängsmycke
Bengt Liljedahl hängsmycke
Bengt Liljedahl hängsmycke
Bengt Liljedahl hängsmycke
Bengt Liljedahl hängsmycke
Bengt Liljedahl hängsmycke
Bengt Liljedahl hängsmycke
Bengt Liljedahl hängsmycke

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT LILJEDAHL, hänge, silver, blandslipad bergkristall, ca 70 ct, Stockholm 1962, hängetshöjd ca 4.8 cm, tillsammans med en ankarelänk kedja, längd ca 37 cm, totalvikt ca 29.9 g

Bergkristallen med en mindre nagg, bruksslitage, ställvis anlöpning

581695

2018-10-19