Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FRANCESCO COLEMAN (1851-1918): the lions den, akvarell, signerad F Coleman, ca 48x21 cm.
mindre fläckar
581711
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här