Francesco Coleman Akvarell

Francesco Coleman Akvarell
Francesco Coleman Akvarell

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

FRANCESCO COLEMAN (1851-1918): the lions den, akvarell, signerad F Coleman, ca 48x21 cm.

mindre fläckar

581711

2018-10-27