Alfred Hedlund oljemålning

Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ALFRED HEDLUND (1884-1930): Tistad slott, signerad Alfr. Hedlund, olja på duk, 82x100,5 cm

581717

2018-10-20