Tommy Hilding oljemålning

Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TOMMY HILDING (född 1954): "Blå Parallell", olja på duk, signerad Tommy Hilding, daterad 82, ca 91x136 cm

581719

2018-10-24