Spyros Vassiliou oljemålning

Spyros Vassiliou oljemålning
Spyros Vassiliou oljemålning
Spyros Vassiliou oljemålning
Spyros Vassiliou oljemålning
Spyros Vassiliou oljemålning
Spyros Vassiliou oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SPYROS VASSILIOU (Grekland, 1903-1985), ´´Aigina´´, signerad och daterad 57, olja på pannå, ca 27.5x38 cm

En mindre fläck

581724

2018-10-17