Frederic Iriarte oljemålning

Frederic Iriarte oljemålning
Frederic Iriarte oljemålning
Frederic Iriarte oljemålning
Frederic Iriarte oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDERIC IRIARTE (Frankrike, född 1963): ´´Harpluie´´, signerad och daterad Iriarte -94 och a tergo, olja på duk, ca 110x80 cm

Mindre förlust av färg samt en mindre fläck, oramad

581725

2018-10-17