Pacular Kazimierz oljemålning

Pacular Kazimierz oljemålning
Pacular Kazimierz oljemålning
Pacular Kazimierz oljemålning
Pacular Kazimierz oljemålning
Pacular Kazimierz oljemålning
Pacular Kazimierz oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PACULA KAZIMIERZ (född 1952): Stillben med bil, signerad och daterad Pacula -97, olja på duk, ca 96x116 cm

Ytsmuts, mindre stötmärke, oramad

581726

2018-10-17