Olle Ohlsson silver skulptur

Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

OLLE OHLSSON (född 1928), skulptur, silver och 18 k guld, Stockholm, 2000, i form av stående, silver blad med en liten man i 18 k guld, signerad ´Olle Ohlsson´, höjd ca 13 cm, totalvikt ca 100 g, ask samt katalog medföljer

Smärre slitage, ställvis anlöpning

581729

2018-10-17