Olle Ohlsson silver skulptur
Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
OLLE OHLSSON (född 1928), skulptur, silver och 18 k guld, Stockholm, 2000, i form av stående, silver blad med en liten man i 18 k guld, signerad ´Olle Ohlsson´, höjd ca 13 cm, totalvikt ca 100 g, ask samt katalog medföljer
Smärre slitage, ställvis anlöpning
581729
2018-10-17