Olle Ohlsson silver skulptur

Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur
Olle Ohlsson silver skulptur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE OHLSSON (född 1928), skulptur, silver och 18k guld, Stockholm, 2000, i form av stående, silver blad med en liten man i 18k guld, signerad ´Olle Ohlsson´, höjd ca 10 cm, totalvikt ca 100 g

Smärre slitage, ställvis anlöpning

581731

2018-10-24