Akvarell 1800-tal

Akvarell 1800-tal
Akvarell 1800-tal
Akvarell 1800-tal
Akvarell 1800-tal
Akvarell 1800-tal
Akvarell 1800-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

3 000 SEK

A.M BANÈR (1800-tal): föreställande godset Täckhammar, Bärbo socken, Sörmland, akvarell, signerad A.M. Banér, ca 34x52 cm

Något gulnad, originalglas samt ram

581745

2018-10-20